Apartmány Vinařství Václav

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Na Hradbách 78, Hustopeče 69301

Perfektní
dle 3 recenzí

100%

Kateřina Gollerová
skupina přátel, 18.11.2018

Stylové a elegantní Apartmány Vinařství Václav jsou situovány ve vinařském městečku Hustopeče v Jihomoravském kraji. Objekt vinařství je na dvou místech propojen s vedlejším Degustačním sklepem sv. Václava s apartmány. Oba domy spojuje i jednoduchý a moderní interiér tvořený betonem, štukovou omítkou, stěrkami, pozinkovaným železem. Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno ve 4 komfortně zařízených apartmánech s možností vlastního vaření. Těšit se můžete také na posezení před vinařstvím s grilem a udírnou nebo privátní terase s grilem a výhledem na svahy s vinicí. Součástí objektu je degustační sklep, který díky skleněným deskám mezi patry nabízí možnost pozorovat hvězdy.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Apartmány Vinařství Václav On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
VINEA
PERKMISTER
TEMETUM
KARA

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Apartmány Vinařství Václav Pokoje

Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno ve čtyřech apartmánech s názvy KARA, TEMETUM, PERKMISTER a VINEAE. Apartmány jsou velmi moderně a komfortně zařízeny, a tak zajistí vaši maximální spokojenost. Z oken je překrásný výhled na město, věž moderního kostela i na svah porostlý hroznovým vínem a levandulí. Kuchyně jsou plně vybaveny moderními spotřebiči zabudovanými v betonovém skeletu, koupelny překvapí svým stylem a netypickými doplňky, ložnice výzdobou. Samozřejmostí je televize se satelitním příjmem a bezdrátové připojení k internetu. Objekt byl navržen architekty Veronika Ševčíková, Rostislav Stoklásek a Tereza Teplá, ve spolupráci s Ing. arch. Tomášem Zlámalem.

Apartmány Vinařství Václav Gastronomie

Apartmány mají ve svém vybavení kompletně zařízené kuchyňky, ve kterých si mohou hosté pohodlně připravit celodenní stravování. Kuchyně jsou plně vybaveny moderními spotřebiči zabudovanými v betonovém skeletu. Těšit se můžete také na komfortní zázemí jak pro náhodné kolemjdoucí, tak pro firemní a soukromé akce, školení, prezentace, večírky, narozeniny či rodinná výročí, celkem až pro 150 lidí.

Apartmány Vinařství Václav Recepce

Dle dohody.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

Apartmány Vinařství Václav Okolí

V městečku Hustopeče Vás přivítá Mandloňová stezka a rozhledna v mandloňovém sadu. Těšit se můžete na cyklostezky, možnost rybolovu v hustopečských rybnících nebo Novomlýnských jezerech. K návštěvě zve Pálava, Aqualand Moravia, Lednicko-valtický areál, město Mikulov, Vodní svět či Farma Holý Vrch Kurdějov a další krásná místa.

Apartmány Vinařství Václav

Na Hradbách 78, Hustopeče
Zobrazit celou mapu